Co vás o dosažení a udržení skvělé postavy nenaučili?

ODHALTE KLÍČ K VYSNĚNÉ POSTAVĚ

bez toho aniž byste se trápili hladem, jedli jídla, která vám nechutnají, dřeli hodiny denně v posilovně a pak jste skončili opět s jo-jo efektem a dalšími kily jako bonusem za snahu navíc.

Také se vám stává, že:

 • ...nedoběhnete tramvaj?
 • ...dá vám zabrat vyjít pár schodů v práci a funíte u toho jako parní lokomotiva?
 • ...kompletně se zpotíte při sebemenším pohybu?
 • ...stydíte se ukázat na koupališti v plavkách?
 • ...po dlouhé době jste si vytáhli oblíbené kalhoty, jenže se vám tentokrát zaseklypod zadkem nebo vám nešly dopnout?
 • ...vaší osobní váze se vyhýbáte jako čert kříži, protože se nechcete podívat nemilosrdné pravdě do tváře?

Vyzkoušeli jste ve vašem životě snad všechny možné diety, se kterými jste sice zhubli, ale opět následně přibrali, zhubli jste jen něco málo nebo se vám nepodařilo zhubnout vůbec?

Nejste v tom sami! Protože 9 z 10 lidí nezhubne trvale, mají opakované jojo efekty nebo se do hubnutí nepustí vůbec, protože se ztratí v nepřeberné změti různých diet, výživových trendů, informací z internetu, časopisů, televize nebo od kolegyň/kolegů z práce. Většinou po prvotním nadšení a zhubnutých pár kilech to opět vzdáváte. Protože to omezování, únava, nervozita, zažívací obtíže, hlad a hrozné chutě za to nestojí.

Také to znáte?

A navíc po létech hubnutí máte ve finále výrazně větší hmotnost, než se kterou jste hubnout začínali a jedinou jistotu, kterou máte, je to, že hmotnost vzhůru jenom dál roste.

Teď si možná říkáte: „Hubnutí fakt není pro mě. Zkoušel/a jsem snad úplně všechno. Stálo mě to hromadu peněz, úsilí a málem i zdraví. Sice jsem zhubl/a, ale nikdy jsem si váhu neudržel/a. Proto už asi nikdy a ještě ke všemu trvale nezhubnu. Na mě prostě nic nefunguje.“

Snad vás trošku uklidní, že ono je to vlastně dobře, když jste to vždycky vzdali. Pokud jste drželi nějakou nesmyslně nastavenou dietu, tak byste si při jejím dlouhodobém dodržování akorát ublížili. Proto je potřeba nad hubnutím přemýšlet úplně jinak. Není úspěch zhubnout 10, 20, 30, 40 ani 50 kilo, pokud byste za pár týdnů, měsíců nebo let zase všechno nabrali zpět a ještě s nějakým tím kilem navíc.

Pokud jste to doteď takhle měli...

…není to vaše chyba!

Diety a výživové trendy vám jsou úplně k ničemu, dokud se nenaučíte JEDNU KLÍČOVOU VĚC, která rozhoduje o tom, jestli opět přiberete, nebo si vytoužené výsledky udržíte.

Než vám o tom prozradím více, představte si, jaké by to bylo

 • ...pokud byste zvládli s lehkostí doběhnout tramvaj čekající na zastávce?
 • ...vyběhli schody v práci a vůbec se nezadýchali?
 • ...kdybyste se konečně kompletně nezpotili, když dojdete z parkoviště do obchodu?
 • ...vaše děti by byly pyšné na to, jakého mají rodiče?
 • ...mohli jste si na sebe obléct cokoliv se vám líbí a ještě vám to skvěle padlo, staré kalhoty a sukně, které byste po dlouhé době vytáhli z šatníku jste bez problému dopnuli?
 • ...na váhu si stoupli naprosto bez obav, protože byste věděli, že vám ukáže přesně to číslo, které chcete vidět?
 • ...zvládli jste si během chvilky připravit přesně takové jídlo, které vám chutná, zasytilo vás a ještě by podpořilo vaše hubnutí nebo udržení postavy?
 • ...měli byste dostatek energie na svoji práci, úkoly s dětmi, vaření, úklid domácnosti a ještě vám zbyly síly na to, jít se třeba projít a pročistit si hlavu nebo udělat něco jenom pro sebe?
 • ...váš partner by vám řekl, že vám to sluší jako ještě nikdy a do vašeho vztahu by to přineslo novou jiskru?
 • ...kolegyně v práci by začaly pokukovat po tom, jak skvěle vypadáte?

... máte pocit, že tohle se vám nemůže nikdy stát? Věřte, že i takhle je možné opravdu žít.

I VY MŮŽETE DOSÁHNOUT POSTAVY, PO KTERÉ TOUŽÍTE, VE KTERÉ BYSTE SE CÍTILI DOBŘE, MĚLI SEBEVĚDOMÍ, ENERGII, MĚLI SE RÁDI... a to TRVALE!

Vím, že vám to možná zní nepravděpodobně, protože si říkáte: „Nadváhu máme v rodině“. A proto si možná i myslíte, že teď už s váhou nic nezmůžete, když jste to nezvládli v minulosti a celý život se potýkáte s kily navíc, tak teď už to přece nepůjde.

Už jste toho během života vyzkoušeli tolik a nic nefungovalo, takže proč by to mělo být nyní jiné?

Já si dovolím tvrdit, že zhubnout kila navíc a udržet si cílovou postavu je možné, pokud změníte staré návyky, které vás dovedly právě tam, kde nyní jste.

Můžu si to dovolit říct díky více než 10ti letům každodenních zkušeností s vedením několika tisíc klientů při hubnutí a také díky osobní zkušenosti s hubnutím. Dokonce, i když si myslíte, že jste už beznadějný případ, tak společně můžeme zvládnout nastavit vše tak, abyste neměli hlad, mohli jíst skoro cokoliv, ale přitom kila postupně ubývala a vy jste dosahovali vašich výsledků krok za krokem.

Co je na tom celém nejdůležitější? To, že se konečně naučíte, jak máte fungovat BEZ nesmyslného omezování, hladovění a tyto informace vám zůstanou po zbytek života, takže už nikdy nebudete muset znovu podstupovat martýrium různých diet a jiného trápení.

Pokud vám někdo nevysvětlí, jak si to vše optimálně nastavit přesně podle vašich potřeb, tak máte většinou tendenci dělat následující:

 • Máte (ne)správný energetický příjem.
  Někteří z vás jedí příliš mnoho, a proto nehubnou, nebo naopak jedí příliš málo, a proto také nehubnou. Zkrátka nefunguje ani mnoho, ani příliš málo jídla. Protože na jedné straně tělu příliš dopřáváte, a na druhé straně tělo hladoví a brání se jakémukoliv úbytku.
 • Jíte (ne)vhodné porce.
  Kromě toho, abychom věděli, kolik máme přijmout energie celkem, tak bychom měli vědět, jak by měly být adekvátně velké jednotlivé porce, aby byl příjem energie rovnoměrně rozložený v průběhu dne.
 • Máte špatné rozložení živin v jednotlivých jídlech.
  Pokud máte v malíčku výše uvedené, tak můžete narazit ještě na jednu překážku a tou je nevhodné rozložení živin v jednotlivých jídlech. Ono nejde jen o celkovou energii, ale hlavně jde o poměry živin v každé porci. Tohle totiž zásadně ovlivňuje fungování celého jídelníčku.
 • Jíte jen některou část z potřebných surovin.
  Snažíte se omezovat pečivo a přílohy během dne a potom se večer vrhnete hladoví na sladkosti nebo chipsy. Jenže tyto večerní nájezdy na ledničku nebo spíž vám bojkotují celodenní snahu.
 • Snažíte se jídlo vynechat, pokud se cítíte sytí.
  Když jídlo vynecháte, tak se radujete, že jste snědli méně a proto budete rychleji v cíli, jenže díky tomu vynecháváte i potřebné živiny, vaše tělo strádá a nebude chtít hubnout.
 • Nemáte nastavený časový harmonogram.
  Pokud nemáte dobře rozprostřený energetický příjem, tak vám to může negativně ovlivnit funkčnost celého systému.
 • Nevhodně volená pohybová aktivita.
  Pokud se hýbete velmi málo, velmi mnoho nebo příliš intenzivně, tak se může stát, že váš stravovací režim není v souladu s potřebami, které vaše tělo má vzhledem k vaší fyzické zátěži. Proto je potřebné sladit stravování s pohybovou aktivitou tak, aby se obojí podporovalo.

Pokud jste se v některém z výše uvedených bodů našli, tak jste se nejspíš ztratili na vaší cestě k vysněné postavě nebo se nechali zlákat někam na scestí.

Co je tedy klíčové k tomu, abyste dokázal/a konečně trvale zhubnout?

 

Pochopit, jak si správně poskládat jídelníček – co, kdy, kolik a čeho máte sníst. Jak si jednotlivé potraviny poskládat na talířek, aby vám nic nechybělo. Díky tomu bude vaše tělo vyživené a ještě bude hubnout.

 

Je to, jako byste dostali krabici s puzzlemi...

Když si koupíte puzzle, tak dostanete nejen jednotlivé dílky, ale na krabici máte i obrázek, který vám přesně ukazuje, jak by to celé mělo vypadat. Tato předloha vám napovídá, které dílky kam patří a kde vám budou jednotlivé dílky na sebe navazovat.

Se stravovacím plánem je to stejné. Jídelníček vám ukazuje, jak si máte poskládat jednotlivé potraviny, abyste se každým jídlem posunuli směrem cíli.

 

Opravdu to může být tak jednoduché?

Ano, stačí si podle aktuální chuti vybrat z nabídky potraviny, ze kterých si jednoduše poskládáte vyvážené jídlo, které vás přiblíží k vysněné postavě.

V tuto chvíli jste nejspíš jen o jedno jídlo vzdálení od správné cesty k vytoužené postavě.

Proto jsem pro klienty vypracovala ucelený systém, jak úspěšně hubnout a přitom se naučit správně stravovat. Tento systém jsem nazvala Tělupilka. Je to skvělý nástroj, který může pomoci i vám vypilovat vaše tělo.

Vypracování této metody mi zabralo deset let mého života plného vzdělání a kurzů. Mojí poradnou za tu dobu prošlo více než 2000 klientů, se kterými jsem trávila i dvanáct hodin denně.

Prošla jsem toho opravdu mnoho, abych došla k vytvoření tohoto unikátního systému k trvalému zhubnutí. Pokud do tohoto systému proniknete, tak vás bude Tělupilka provázet vaším životem každý den a bude vám pomáhat na cestě k vytouženému cíli i nadále v jeho udržení stejně, jako tyto ženy:

Chtěla bych Mgr. Monice Tělupilové moc poděkovat za její přístup a taky za to, že mi pomohla vyřešit můj několikaletý problém. Je to cca 4 roky, co jsem porodila syna a od té chvíle se začala potýkat s kily navíc. Ať jsem se snažila sebevíc, místo toho, aby kila šla dolů, nenápadně se na mě lepila další a já se dostala do stádia, kdy jsme jedla jen 2x denně a to jen dopoledne a pořád jsem přibírala. Dopadlo to tak, že jsem měla o 13 kilo víc, než před těhotenstvím. Nebavilo mě nakupovat oblečení, nechtělo se mi nikam mezi lidi. Sebevědomí na bodě mrazu, zklamaná sama sebou. Začala jsem přemýšlet, co se sebou udělám a odmítala se smířit s tím, že budu pořád vypadat tak, jak vypadám. Našla jsem si na internetu stránky paní Tělupilové. Vyhovovalo mi, že vše je jen o úpravě jídelníčku a troše pohybu. Dnes, po 6 měsících, můžu říct, že se mi hodně změnil život. Jsem opět na konfekční velikosti jako před těhotenstvím. Mám elán a chuť cokoli dělat. Nebojím se vyjít mezi lidi a můj manžel si změny nemůže vynachválit. Za 6 měsíců se Mgr. Tělupilové povedlo se mnou udělat to, co já sama nedokázala za 4 roky. Není to jen o kilech, ale o celkové změně pohledu na stravování. Všem můžu jenom doporučit.
Zuzana, Brno
Díky jídelníčku na míru od paní Moniky vím, kolik toho můžu snít. Rozhodně toho není málo, takže se najím do sytosti a to bez výčitek. Tím, že jím vyváženě a pravidelně mě opustily obrovské chutě na sladké a občasný vlčí hlad, kdy bych nejradši vyjedla celou lednici. Tabulku čokolády jsem nesnědla na posezení ani nepamatuji. Díky správnému jídelníčku a pohybu mám teď i více energie a jsem více v pohodě jak fyzicky, tak i psychicky. Už chápu, že vyvážený jídelníček není jen pro ty, co chtějí hubnout, ale pro všechny, co se chtějí cítit dobře. Nejvíce si cením toho, že jsem se naučila, jak funguje mé tělo a jak s ním mám pracovat. Jakmile cítím, že přibírám, více se zaměřím na jídelníček a přidám aerobní pohyb. Například rychlá chůze mi přijde perfektní a časově nenáročná. Můj strach z tloušťky tím pominul a vím, že mám moji váhu pod kontrolou. Velmi se mi líbí profesionální a hlavně racionální přístup paní Moniky. Jídelníček je sestavený z běžných, ale kvalitních potravin. Dobře a zdravě se stravovat si tedy může doopravdy dovolit každý bez ohledu na finanční příjem.
Linda, Brno

To jsou jen některé z referencí od mých klientek. Co by se změnilo pro vás, když byste se i vy dosáhli vytoužené postavy?

 • Kdybyste už nikdy nemuseli řešit kila navíc?
 • Mohli jste se dobře najíst, ale nemuseli mít žádné výčitky?
 • Co kdybyste mohli správné stravovací návyky předat vašim dětem, které by se nikdy nemusely potýkat s kily navíc?

Jaký by to byl pocit…

… když by vás vaše okolí přestalo od hubnutí odrazovat, ale naopak by vám řekli, jak vám to sluší.
… když by ti, kteří se vám ze začátku nevěřili, řekli, že jste dobří.
… jaké by to bylo si před zrcadlem upřímně říct: „Já jsem doopravdy zhubl/a!

Proto jsem pro vás na základě svých dosavadních zkušeností s vedením klientů připravila speciální dlouhodobý stravovací plán, díky kterému můžete vypilovat vaše tělo s Tělupilkou i vy.

Hubneme s 

Tak vypadá jídelníček na hubnutí.

CO DÍKY JÍDELNÍČKU v hodnotě 1990 Kč ZÍSKÁTE?

 • Jednoduchý návod na to, co, kdy a kolik máte jíst.
 • Velká variabilita možností.
 • Naučíte se správně kombinovat jednotlivé suroviny, abyste získali nutričně vyvážené jídlo.
 • Nebudete hladovět.
 • Budete jíst jen to, co vám chutná.
 • Máte možnost vážení surovin v syrovém i v uvařeném stavu.
 • Můžete si pravidelně dopřát sladkou odpolední svačinu ke kávě.
 • Máte na výběr ze studených i teplých večeří.
 • Snadno skloubíte váš jídelníček a stravování celé rodiny.
 • Není nic, co byste si už nikdy nemohli dát k jídlu.

Bonus #1

Roční e-mailová podpora

v hodnotě 1990 Kč

K jídelníčku poskytuji moji roční osobní podporu uvnitř členské sekce, takže se mě můžete zeptat na vaše dotazy, kdykoliv budete potřebovat.

Na hubnutí tak už nebudete nikdy sami

Bonus #2

14denní online kurz

JAK NA JÍDELNÍČEK

v hodnotě 1990 Kč

Pokud hubnutí a změnu životního stylu myslíte opravdu vážně, tak jsem pro vás jako bonus připravila k vašemu stravovacímu plánu intenzivní online kurz Jak na jídelníček, kde vám vysvětlím vše, co budete potřebovat k  používání jídelníčku a úspěšnému strartu ke změně životního stylu.

 • 14 denní online kurz,
 • 17 videí,
 • 110 minut odpovědí na ty nejpalčivější otázky,
 • odkazy s tipy na doporučené „berličky“ k jídelníčku,
 • přístup ke kurzu po dobu jednoho roku.

 

Obsah jednotlivých lekcí v online kurzu

 • DEN 1 – Jak pracovat s jídelníčkem, jak si nastavit časový harmonogram, jak si kontrolovat výsledky.
 • DEN 2 – Jak si vybrat vhodné pečivo, cereálie a přílohy.
 • DEN 3 – Jak si vybrat mléčné a masné výrobky.
 • DEN 4 – Jak na pitný režim.
 • DEN 5 – Jak si vybrat vhodný pohyb.
 • DEN 6 – Jak na tuky v jídelníčku.
 • DEN 7 – Jak jíst zdravě, ale ne draze.
 • DEN 8 – Co dělat, když vynechám jídlo.
 • DEN 9 – Co mám dělat, když nestíhám.
 • DEN 10 – Jak sladit a mlsat a nepřibrat.
 • DEN 11 – Jak skloubit jídlo a cvičení.
 • DEN 12 – Co dělat, když zhřeším.
 • DEN 13 – Co dělat, když nehubnu.
 • DEN 14 – Jak si jednoduše zpestřit jídelníček.

Bonus #3

Nákupní seznam

v hodnotě 490 Kč

Abyste v obchodě věděli, co si můžete vložit do košíku, připravila jsem vám obrázkový nákupní seznam. Díky tomu nebudete správné potraviny složitě hledat. 

Bonus #4

Každý měsíc živý webinář otázky & odpovědi

v hodnotě 12 000 Kč

Chyběl by vám osobní kontakt a možnost se mě na cokoliv zeptat živě? Vždy první středu v měsíci se v 18,00 hod se potkáme na webináři, kde se vám budu věnovat až celou hodinu a můžete se mě zeptat na vše, co vám není jasné nebo co byste potřebovali doplnit.

 

Celý systém jsem si ověřila i na sobě a po porodu jsem zhubla všechna přebytečná kila.

 

Za tu dlouhou cestu jsem pracně získala zkušenosti, které jsem si po porodu sama na sobě vyzkoušela. Díky tomu jsem zhubla všechna přebytečná kila a cítím se opět skvěle ve svém těle. Nyní mám postavu ještě lepší než před porodem.

Byla to pro mě dlouhá a náročná cesta. Ale díky všem zkušenostem a informacím, které se mi za ty roky skládaly jako barevná mozaika, vám můžu nyní nabídnout ucelený a hlavně funkční systém.

Díky všem lidem, kteří mi prošli poradnou, jsem si uvědomila, jak se někdy liší doporučení a každodenní praxe. A také to, že tou zásadní překážkou k trvalému hubnutí nemusí být vždy pouze nevhodné jídlo a nedostatek pohybu.

 

Na základě svých praktických zkušeností jsem vyladila stravovací plány a poradenský systém natolik, že díky němu může trvale zhubnout úplně každý, když dodrží jednoduchý systém pravidel.

 

 

Abyste dosáhl/a svého vytouženého cíle, přichystala jsem pro vás jídelníček, který dokáže vyřešit kameny úrazu většiny nehubnoucích. Věřím, že pro vás bude užitečným pomocníkem.

Jídelníček tvoří pouze běžně dostupné potraviny, takže nebudete muset nic složitě shánět. Můžete si v každém jídle vybrat vždy jen to, na co budete mít chuť. Určitě vás nebudu nutit jíst něco, co nemáte rádi. Pokud v jídelníčku něco takového náhodou najdete, tak to jednoduše vynechejte a vyberte si jinou potravinu z nabídky.

 

 

PRO KOHO JÍDELNÍČEK NENÍ?

 • Pro nemocné lidi.
  Pokud se s něčím léčíte a nejste si jistí, jestli je pro vás jídelníček vhodný, tak mi prosím nejprve napište.
 • Pro osoby s nutričním omezením.
  Pokud nemůžete nebo nechcete jíst mléčné výrobky a potraviny obsahující lepek.
 • Pro lidi, kteří chtějí každodenní přesný rozpis na jednotlivá jídla včetně receptů a postupů.
  Pokud máte zájem o přesný rozpis jídelníčku včetně receptu a postupu, tak je vhodnější zvolit týdenní jídelníček, kde toto přesně naleznete.
 • Pro lidi, kteří nechtějí nad svým stravováním přemýšlet.
  Já se snažím klienty přimět k tomu, aby se naučili pracovat se svým stravováním tak, aby u něj mohli dlouhodobě setrvat. To však vyžaduje úsilí a snahu ze strany klienta.

 

PRO KOHO JE JÍDELNÍČEK A KURZ URČEN?

 • Pro všechny zdravé osoby s kily navíc.
 • Pro ty, kteří už nechtějí držet žádné diety, ale chtějí se naučit normálně a zdravě jíst.
 • Pro ty, kteří hledají jednoduchý návod, jak se stravovat podle plánu, ale nestrávit přitom hodiny v kuchyni.
 • Pro ty, kteří chtějí hubnout pozvolna a stabilně.
 • Pro ty, kteří chtějí zhubnout jednou provždy.

1.     Nákupní seznam do Kauflandu, Lidlu, Billy, Albertu nebo Tesca. 490 Kč

2.     Každý týden webinář, kde se mě můžete zeptat na vše, s čím si nevíte rady. 1990 Kč

3.     Roční e-mailová podpora. 990 Kč

4.     Manuál k jídelníčku. 390 Kč

5.     Diskusní fórum v členské sekci.

 

Celková hodnota jídelníčku včetně všech bonusů je 6840 Kč. Běžná cena, za kterou je možné tento kompletní balíček získat je 3800 Kč. Nyní to vše můžete získat jen za 1990 Kč.

CO ZÍSKÁTE:

 • Jídelníček, se kterým můžete ihned začít,
 • 14denní online kurz s odpověďmi na klíčové otázky,
 • 16 videí,
 • 110 minut nabitých informacemi,
 • přístup ke kurzu a moji osobní podporu po dobu jednoho roku.

Celková hodnota jídelníčku a kurzu je 2990 Kč. Pro vás zde 1490 Kč.

CO NAPSALI O VÝSLEDCÍCH MÝCH KLIENTŮ V ČASOPISE TINA?

 

Nejen, že se těmto lidem podařilo díky jídelníčku úspěšně zhubnout, ale už je to u všech více než 2,5 roku, co jejich výsledky vyšly a všichni si postavu drží i nadále.

Mgr. Monika Rychlovská Tělupilová, DiS.

Výživová poradkyně a nutriční terapeutka
Výživová poradkyně s desetiletou praxí v podnikání v oblasti výživy a vystudovaná nutriční terapeutka. Založila dvě pobočky výživové poradny, a to v Šumperku v roce 2010 a v Brně v roce 2012. Za dobu působení jimi prošlo několik tisíc klientů. Každodenně pomáhá desítkám lidí s úpravou jídelníčku za účelem zdravého stravování, redukce či nabírání hmotnosti. V roce 2017 byla porotkyní a součástí nutričního týmu pečujícího o finalistky České MISS. Výsledky úspěšných klientů můžete najít v časopise Tina. Několikrát vystupovala v ČT v pořadu Sama doma a Dobré ráno. Pravidelně publikuje v Brněnském deníku Rovnost, její citace se objevují v článcích na internetových portálech v Česku i na Slovensku. Je nutriční garantkou celorepublikového projektu Pestrá strava – CEFF v České i Slovenské republice.

Neriskujete nic, můžete jen získat.

Odpovědnost za to, že budete hubnout, beru na sebe.

Možná vás napadne... "Koupím si teď jídelníček, vůbec s ním nezačnu nebo to nějak zkusím, a pak si nechám za něj vrátit peníze a budu jej mít úplně zdarma."

Tohle prosím nedělejte! Věřím, že garanci nezneužijete.

Navrhuji se dohodnout následovně:

👉 Já vám dám garanci, že pokud nezhubnete během prvních 30 dní od zakoupení jídelníčku ani deko nebo centimetr, tak vám vrátím peníze.

👉 Vy mi slibte, že můj jídelníček a nový režim uvedete krok-za-krokem do praxe a uděláte své maximum pro to, abyste úspěšně zhubli...

Dohodnuto? Zní vám to férová nabídka? Skvěle...

Zde je, jak GARANCE funguje:

1. Vyzkoušejte jídelníček a zhlédněte všechna videa v online kurzu Jak na jídelníček. Zjistíte všechny potřebné informace k tomu, abyste mohli změnit své stravování a nastartovali zdravější životní styl.

2. Zaznamenávejte si pravidelně výsledky. Každý týden si do tabulky zanesete aktuální hmotnost a rozměry ve všech oblastech, které máte doporučené v tabulce k zaznamenávání výsledků.

3. Udělejte si fotku před započetím. Abyste měli v cíli výstrahu, když byste měli nutkavou potřebu nadměrně povolit uzdy.

4. Zaznamenávejte si každý den jídelníček, pitný režim a aktivitu. Pečlivě si zapisujte (včetně časů jídel a gramáží jednotlivých potravin), jak každý den postupujete vstříc k vytouženým výsledkům.  

5. Tím garance nejspíš skončí, protože začnete hubnout první kila nebo centimetry. Začnete si vytvářet nové stravovací návyky, budete se cítit lehčí, budete mít postupně více energie a změna vás začne bavit. 

6. Pokud ale do 30 dní od zakoupení jídelníčku nezhubnete ani deko nebo jediný centimetr, napište mi nejpozději do 7 dní (tedy celkem do 37 dní od zakoupení jídelníčku) na monika.telupilova@gmail.com a požádejte o uplatnění garance.

7. Pro uplatnění garance mám jediný požadavek: Potřebuji, abyste mi spolu s žádostí o uplatnění garance poslali tabulku výsledků a 30denní záznam vašeho jídelníčku, ve kterém jste postupovali podle vašeho stravovacího plánu.

8. Váš záznam jídelníčku si prohlédnu. V případě, že bude bez chyb a bude odpovídat jídelníčku, bez dalších otázek vám vrátím celou částku jako omluvu.

Možná si říkáte: „Moniko, proč chceš vidět můj jídelníček, než mi vrátíš peníze?“

Řekněme si upřímně: „Za svoje stravovací plány se vám můžu 100% zaručit, ale nemůžu vám dát garanci na lidskou lenost!“

Nejspíš to znáte sami... Určitá část lidí je líná cokoliv změnit. Svůj jídelníček nezačnou dodržovat vůbec, nebo si jej postupně začnou upravovat k obrazu svému a pak se diví, že nehubnou atd. Tyto lidi uvnitř kurzu nechci! Svou garanci nabízím těm, kteří chtějí moje jídelníčky v praxi využít.

Pokud dáte nový jídelníček do praxe, pak garance pro vás platí. 

Pokud nechcete nový jídelníček využívat a dosáhnout kýžených výsledků, tak si jídelníček vůbec nekupujte. Bez toho, abyste stravovací plán nejdřív ověřili v praxi, nelze garanci vrácení peněz uplatnit.

Je to jasné? Pokud ano, není na co čekat...

Potřebujete pomoc?

Napište mi na monika.telupilova@gmail.com nebo volejte na 732 433 746.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.