fbpx
Vypilujte vaše tělo s Tělupilkou, která má hezké logo.

LIMITOVANÁ NABÍDKA

Jak zhubnout BEZ hladovění

ke stažení ZDARMA.

 • Jak si upravit stravu na hubnutí
  Naučím vás, jak si správně upravit jídelníček, aby se váha začala hýbat směrem dolů.
 • Jak při hubnutí nehladovět
  Vysvětlím vám, jak správně máte jíst, abyste současně dokázali snížit hmotnost, ale vyhnuli se nepříjemnému hladu.
 • 7denní jídelníček zdarma
  Ukážu vám, jak by měl jídelníček na hubnutí vypadat.
 • Strategie
  Prozradím vám dvě strategie, které vám pomohou vykročit směrem ke štíhlejší postavě.
Tím, že vyplníte a odešlete tento formulář a pak následně potvrdíte odkaz, který naleznete v e-mailu, souhlasíte s tím, že budu jako správce údajů (Monika Tělupilová) uchovávat vaši emailovou adresu. Jak se o ni starám a jak dlouho ji uchovávám naleznete zde.
E-book je velmi pěkně napsaný. Najdete tam, jak v základu funguje vaše tělo a proč je změna jídelníčku zcela zásadní, pokud chcete změnit svůj životní styl. Dobře je tam i objasněno to, že i když se člověk dobře stravuje, tak je důležité, aby byl současně přítomen i pohyb. Hezky je udělaný i jídelníček, který kombinuje pestrost potravin, jednoduchou přípravu a zajímavé variace jídel na každý den. Celkově je to příjemné čtení, kde jsem se něco nového dozvěděl a inspiroval se k pestřejšímu jídelníčku.
Lukáš RutaStrojvedoucí
Bolo to velmi zajímavé čtení, velmi dobře a kvalitně zpracované. Souhlasím s tím, že jenom kvalitní a vyváženou stravou člověk docílí toho, že se cítí dobře ve svém těle. Určitě super je aj vzorový jídelníček, který je pro mě inspirací. Jsem ráda, že jsem se dozvěděla informace i o jiném rychlejším způsobu hubnutí. Přesto dávám raději přednost běžné úpravě jídelníčku, která je sice malinko pomalejší, ale dostatečně efektivní.
Simona DoricováMaminka na mateřské